Typy ekspertów: Aneta TomaszykNieznaczne zwycięstwa KS Get Well Toruń oraz eKantor.pl Falubazu Zielona Góra typuje Aneta Tomaszyk. Analizę szans w wykonaniu kolejnego z naszych ekspertów prezentujemy poniżej.

Aneta Tomaszyk
Dziennikarka i prezenterka Telewizji Leszno. Prywatnie wnuczka legendarnego toromistrza Unii Leszno, Pana Stanisława Kaźmierczaka, który zaszczepił w niej miłość do żużla.

KS Get Well Toruń – Stal Gorzów 48:42
Po kapitalnie rozegranym meczu w Zielonej Górze torunianie będą chcieli pójśc za ciosem. Zapowiada się niezwykle ciekawe, obfitujące w spore emocje widowisko. W mojej opinii MotoArena będzie sprzyjać gospodarzom. Przed rewanżem i wielkim finałem w Gorzowie wypracują sobie kilka punktów zaliczki. 

Betard Sparta Wrocław – eKantor.pl Falubaz Zielona Góra 43:47
Znakiem zapytania w tym spotkaniu jest fakt jak gospodarze poradzą sobie po odejściu Piotra Barona, czy jego brak będzie miał wpływ na klimat jaki panować będzie w zespole. Po drugiej stronie jest Zielona Góra, która może czuć niedosyt po przegranym pojedynku z Toruniem. Brąz to pewnie nie spełnienie marzeń, ale w mojej opinii w Poznaniu wykona pierwszy krok w kierunku jego zdobycia.