Typy ekspertów: Aneta TomaszykJedyna kobieta w stawce ekspertów naszego portalu typuje dla Państwa wyniki ostatniej kolejki rundy zasadniczej PGE Ekstraligi. Analizę Anety Tomaszyk prezentujemy poniżej.

Aneta Tomaszyk
Dziennikarka i prezenterka Telewizji Leszno. Prywatnie wnuczka legendarnego toromistrza Unii Leszno, Pana Stanisława Kaźmierczaka, który zaszczepił w niej miłość do żużla.

Rybnik – Gorzów 43:47 
Po dwóch przegranych z rzędu gorzowianie będą chcieli wrócić do gry. Do Rybnika jadą więc po zwycięstwo, ale czy przyjdzie ono łatwo? W mojej opinii nie. Wygrają ale niezbyt przekonująco. 

Zielona Góra – Tarnów 54:36
Jarosław Hampel wraca do gry. Jego postawa po tak długiej przerwie to jednak wielka niewiadoma. To jednak nie będzie decydujace jeśli chodzi o kolejny triumf Falubazu. Ten zanotuje wysokie zwycięstwo.  

Leszno – Wrocław 47:43
W moim odczuciu mecz o honor dla leszczynian, bo szansa na to by zdobyli trzy punkty w meczu ze Spartą (liczyc trzeba jeszcze na potknięcie rybniczan) i opuścili miejsce barażowe jest marna. Bo marna jest postawa i jazda żuzlowców z Leszna. Mam nadzieję, że nie zabraknie im jednak chęci do jazdy, co przełozy się na zwycięstwo. Kibicom się ono należy.

Toruń – Grudziądz 52:38
Grudziadzanie raczej srednio radza sobie na wyjazdach, toruńskie Anioły nie powinny mieć więc problemów z pokonaniem rywala. Czy jednak zrobią to za trzy punkty? W mojej opinii tak.