Typy ekspertów: A. TomaszykKolejną osobą, którą zaprosiliśmy do zabawy w typowanie wyników spotkań PGE Ekstraligi jest Aneta Tomaszyk, dziennikarka Telewizji Leszno. Jakie wyniki typuje jedyna, jak do tej pory kobiety w grze?

Aneta Tomaszyk
Dziennikarka i prezenterka Telewizji Leszno. Prywatnie wnuczka legendarnego toromistrza Unii Leszno, Pana Stanisława Kaźmierczaka, który zaszczepił w niej miłość do żużla.

Zielona Góra – Toruń 54:36
Drużyny przystąpią do spotkania mocno osłabione, wobec tego atutem może się okazać znajomość toru. W ostatniej chwili okaże się, czy Paweł Przedpełski będzie gotowy do walki. Jego obecność może spowodować, że pojedynek będzie bardziej wyrównany.
 
Rzeszów – Wrocław 42:48
Wrocławianie rozochoceni wywalczeniem punktu w Toruniu będą chcieli kroczyć drogą zwycięstwa. Punkt z Motoareny wywalczony w zażartej walce dodał pewności drużynie i jeszcze bardziej ją scementował.  Wyrównany skład wrocławian powinien poradzić sobie z rzeszowskimi indywidualnościami. Po zażartej walce obstawiam zwycięstwo gości.
 
Leszno – Tarnów 48:42
Nastał czas, by sprawdzić prawdziwą wartość leszczyńskich byków. Z pewnością tarnowskie Jaskółki zawieszą wyżej porzeczkę aniżeli GKM Grudziądz i tanio skóry nie sprzedadzą! Pamiętajmy, że w ekipie tarnowskiej są zawodnicy świetnie znający leszczyński owal. Z drugiej strony do składu Byków puka po kontuzji Sajfutdinow i z pewnością każdy będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony. Emocje gwarantowane!
 
Grudziądz – Gorzów 40:50
No i stało się. Żużel w Grudziądzu wraca na salony! Myślę, że głodna zwycięstwa ekipa z Grudziądza przed własną publicznością zaprezentuje się znacznie lepiej niż w meczu z Unią. Nie zapominajmy jednak, że przyjeżdża bardzo silna drużyna mistrza z Gorzowa. Grudziądz z każdym meczem będzie mocniejszy , zwłaszcza na własnym stadionie. Jednak jeszcze nie teraz. Ulegnie mistrzowi, ale z pewnością nie zabraknie walki.