Typy ekspertów: A. TomaszykCzas na typy jedynej kobiety w roli eksperta naszego portalu. Dziennikarka Telewizji Leszno typuje rezultaty niedzielnej kolejki żużlowej PGE Ekstraligi.

Aneta Tomaszyk
Dziennikarka i prezenterka Telewizji Leszno. Prywatnie wnuczka legendarnego toromistrza Unii Leszno, Pana Stanisława Kaźmierczaka, który zaszczepił w niej miłość do żużla.

Wrocław – Toruń 48:42

Ostatnimi czasy wrocławscy kibice mogą oglądać ciekawe pojedynki na swoim torze i tym razem też na brak emocji nie powinni narzekać. Wrocławscy żużlowcy znakomicie czują się na własnym torze co nieraz już pokazali. Ostatnia wysoka wygrana z Unią nie do końca odzwierciedla ich siłę rażenia, ale torunianom łatwo zdobyć wrocławskiej twierdzy nie będzie.
 
Gorzów – Tarnów 52:38
Stal powoli się rozpędza, ale czy oby nie za późno? Dla Gorzowian każdy punkt jest na wagę złota…a przede wszystkim bonusowy, dlatego powinniśmy oglądać walkę o każdy mały punkcik. Unia też ma apetyt na play-off więc na brak walki nie powinniśmy narzekać.
 
Grudziądz – Leszno 35:55
W momencie, gdy problemy ze składem leszczyńska Unia ma już za sobą, tym razem dosięgły one gospodarzy niedzielnego pojedynku. Jeśli GKM myślał o sprawieniu niespodzianki z Łagutą w składzie, to bez niego o żadnej niespodziance nie może być mowy