Typy ekspertów: A. TomaszykTym razem  wyniki zaległej, I kolejki PGE Ekstraligi typuje Aneta Tomaszyk. Najciekawszym typem ekspertki naszego portalu jest remis w Gorzowie. Poniżej komplet typowań.

Aneta Tomaszyk
Dziennikarka i prezenterka Telewizji Leszno. Prywatnie wnuczka legendarnego toromistrza Unii Leszno, Pana Stanisława Kaźmierczaka, który zaszczepił w niej miłość do żużla.

Grudziądz – Tarnów 42:48
Czyżby kolejną drużyną, która przekona się o sile gospodarzy na własnym torze będzie Unia Tarnów?.Nie sądzę. Beniaminek sprawił sensację pokonując gorzowską Stal, ale to chyba nie Grudziądz jest tak mocny, a Stal słaba. Wobec bardziej wyrównanej ekipy z Tarnowa, to właśnie ich stawiam w roli faworytów.

 
Gorzów – Toruń 45:45
Chyba ostatni dzwonek dla Stalowców na powrót do walki o pierwszą czwórkę. Przegrana może kosztować klub z Gorzowa bardzo wiele, bo nie tego spodziewali się wszyscy od obecnego jeszcze Mistrza Polski. Tylko, że o wygraną z Aniołami nie będzie łatwo! Unia Leszno pokazała w ostatniej kolejce, jak wygrywać na gorzowskim owalu,.ale Toruń to nie Leszno i stawiam na remis.
 
Rzeszów – Leszno 40:50
Krocząca od zwycięstwa do zwycięstwa leszczyńska Unia i tym razem nie znajdzie pogromcy w postaci gospodarzy. Wygrana z Gorzowem potwierdziła fakt, że Unia pojedzie na każdym torze. Myślę, że rzeszowscy zawodnicy stawią zaciekły opór przyjezdnym,.ale nie mają tak wyrównanego składu jak Unia.
 
Wrocław – Zielona Góra wynik: 46:44
Podrażniony Wrocław pokazał pazur w pojedynku z Grudziądzem prawie ich nokautując. Myślę, że właśnie pojedynek z Falubazem będzie meczem prawdy dla Wrocławian, bowiem przyjeżdża drużyna z medalowymi aspiracjami. Jeśli Sparta upora się z gośćmi uwierzy, że może wygrywać z każdym. Przynajmniej na własnym torze.