Typy ekspertów: A.TomaszykJedyna kobieta w stawce ekspertów typuje wyniki meczów IV kolejki PGE Ekstraligi. Poniżej prezentujemy typy i komentarze Anety Tomaszyk.

Aneta Tomaszyk
Dziennikarka i prezenterka Telewizji Leszno. Prywatnie wnuczka legendarnego toromistrza Unii Leszno, Pana Stanisława Kaźmierczaka, który zaszczepił w niej miłość do żużla.

Tarnów – Zielona Góra 50:40
Unia na swoim torze czuje się znakomicie, przekonał się o tym obecny mistrz z Gorzowa ulegając na inaugurację na tarnowskim owalu. Falubaz będzie musiał przełknąć gorycz porażki wobec bardzo równo punktującej drużyny z Tarnowa. Ważnym elementem meczu będzie postawa juniorów obu ekip.
 
Wrocław – Grudziądz 55:35
Obie drużyny przystąpią do rywalizacji w odmiennych nastrojach. Betard Sparta po "wypadku" w Rzeszowie będzie chciała udowodnić, że to właśnie do tego klubu należy miano "czarnego konia" tegorocznych rozgrywek. GKM znowu uskrzydlony po zwycięstwie u siebie Gorzowem spróbuje podtrzymać dobrą passę. Niestety na Stadionie Olimpijskim niezwykle trudno będzie o niespodziankę.
 
Gorzów – Leszno 41:49
Menadżer Byków wypowiedział się, że to Gorzów będzie pod presją,to fakt, ale na niektórych stres działa mobilizująco i tak też może być w tym przypadku. Niestety dla gospodarzy forma leszczyńskich jeźdźców jest o pół okrążenia przed nimi i to oni sięgną po zwycięstwo, co postawi Stalowców  w sytuacji nie do pozazdroszczenia. Liczę na kawał dobrego żużla w wykonaniu oby ekip, a ozdobą zawodów powinny być pojedynki dwóch najlepszych młodzieżowców w Polsce.
 
Toruń – Rzeszów 52:38
Kiedy jeśli nie teraz chciałoby się rzec. Po remisie i porażce w końcu wobec nieco słabszego rywala ekipa Aniołów powinna pokusić się o zwycięstwo. Powracający po kontuzji Adrian Miedziński też powinien dołożyć cegiełkę do zwycięstwa i przy okazji odzyskać pewność siebie co z pewnością przyda się w kolejnych pojedynkach.