>> Nie jesteś zalogowany <<<

Tylko zalogowani użytkownicy mogą typować, kliknij w powyższy link aby się zalogować.

Mecz Kolejka Gospodarze Goście Start Wynik
11
Betard Sparta Wrocław

Motor Lublin
2020-06-12 (18:00)55 : 35
21
Eltrox Włókniarz Częstochowa

MrGarden GKM Grudziądz
2020-06-15 (20:30)53 : 37
31
Moje Bermudy Stal Gorzów

FOGO Unia Leszno
2020-06-14 (19:15)41 : 49
41
ROW Rybnik

Falubaz Zielona Góra
2020-06-14 (16:30)36 : 53
52
FOGO Unia Leszno

Betard Sparta Wrocław
2020-06-22 (20:00)53 : 37
62
MrGarden GKM Grudziądz

ROW Rybnik
2020-06-23 (20:00)58 : 32
72
Falubaz Zielona Góra

Eltrox Włókniarz Częstochowa
2020-06-22 (18:00)31 : 59
82
Motor Lublin

Moje Bermudy Stal Gorzów
2020-06-21 (16:30)53 : 37
93
FOGO Unia Leszno

Motor Lublin
2020-06-26 (18:00)53 : 37
103
Falubaz Zielona Góra

MrGarden GKM Grudziądz
2020-06-26 (20:30)48 : 42
113
ROW Rybnik

Moje Bermudy Stal Gorzów
2020-06-28 (16:30)46 : 44
123
Eltrox Włókniarz Częstochowa

Betard Sparta Wrocław
2020-06-28 (19:15)53 : 37
134
Moje Bermudy Stal Gorzów

Eltrox Włókniarz Częstochowa
2020-08-10 (20:30)-- : --
144
Motor Lublin

ROW Rybnik
2020-07-03 (18:00)59 : 31
154
Betard Sparta Wrocław

Falubaz Zielona Góra
2020-07-05 (16:30)45 : 45
164
MrGarden GKM Grudziądz

FOGO Unia Leszno
2020-07-05 (19:15)42 : 48
175
Betard Sparta Wrocław

MrGarden GKM Grudziądz
2020-07-10 (20:30)53 : 37
185
ROW Rybnik

FOGO Unia Leszno
2020-07-10 (18:00)34 : 56
195
Falubaz Zielona Góra

Moje Bermudy Stal Gorzów
2020-07-12 (19:15)50 : 40
205
Eltrox Włókniarz Częstochowa

Motor Lublin
2020-07-12 (16:30)43 : 47
216
ROW Rybnik

Eltrox Włókniarz Częstochowa
2020-07-17 (18:00)41 : 49
226
Motor Lublin

MrGarden GKM Grudziądz
2020-07-17 (20:30)58 : 32
236
FOGO Unia Leszno

Falubaz Zielona Góra
2020-07-28 (20:00)47 : 43
246
Moje Bermudy Stal Gorzów

Betard Sparta Wrocław
2020-08-17 (20:30)-- : --
257
Betard Sparta Wrocław

ROW Rybnik
2020-07-24 (18:00)63 : 27
267
Falubaz Zielona Góra

Motor Lublin
2020-07-24 (20:30)52 : 38
277
MrGarden GKM Grudziądz

Moje Bermudy Stal Gorzów
2020-07-26 (16:30)29 : 25
287
Eltrox Włókniarz Częstochowa

FOGO Unia Leszno
2020-08-12 (20:30)-- : --
298
FOGO Unia Leszno

Moje Bermudy Stal Gorzów
2020-07-31 (20:30)55 : 35
308
Falubaz Zielona Góra

ROW Rybnik
2020-07-31 (18:00)57 : 33
318
MrGarden GKM Grudziądz

Eltrox Włókniarz Częstochowa
2020-08-02 (16:30)45 : 45
328
Motor Lublin

Betard Sparta Wrocław
2020-08-02 (19:15)51 : 39
339
ROW Rybnik

MrGarden GKM Grudziądz
2020-08-07 (18:00)-- : --
349
Eltrox Włókniarz Częstochowa

Falubaz Zielona Góra
2020-08-07 (20:30)-- : --
359
Betard Sparta Wrocław

FOGO Unia Leszno
2020-08-09 (19:15)-- : --
369
Moje Bermudy Stal Gorzów

Motor Lublin
2020-08-09 (16:30)-- : --
3710
Moje Bermudy Stal Gorzów

ROW Rybnik
2020-08-14 (18:00)-- : --
3810
Motor Lublin

FOGO Unia Leszno
2020-08-14 (20:30)-- : --
3910
Betard Sparta Wrocław

Eltrox Włókniarz Częstochowa
2020-08-16 (19:15)-- : --
4010
MrGarden GKM Grudziądz

Falubaz Zielona Góra
2020-08-16 (16:30)-- : --
4111
FOGO Unia Leszno

MrGarden GKM Grudziądz
2020-08-21-- : --
4211
Eltrox Włókniarz Częstochowa

Moje Bermudy Stal Gorzów
2020-08-21-- : --
4311
Falubaz Zielona Góra

Betard Sparta Wrocław
2020-08-23-- : --
4411
ROW Rybnik

Motor Lublin
2020-08-23-- : --
4512
FOGO Unia Leszno

ROW Rybnik
2020-08-28-- : --
4612
Motor Lublin

Eltrox Włókniarz Częstochowa
2020-08-28-- : --
4712
Moje Bermudy Stal Gorzów

Falubaz Zielona Góra
2020-08-30-- : --
4812
MrGarden GKM Grudziądz

Betard Sparta Wrocław
2020-08-30-- : --
4913
MrGarden GKM Grudziądz

Motor Lublin
2020-09-04-- : --
5013
Eltrox Włókniarz Częstochowa

ROW Rybnik
2020-09-04-- : --
5113
Betard Sparta Wrocław

Moje Bermudy Stal Gorzów
2020-09-06-- : --
5213
Falubaz Zielona Góra

FOGO Unia Leszno
2020-09-06-- : --
5314
Moje Bermudy Stal Gorzów

MrGarden GKM Grudziądz
2020-09-11-- : --
5414
ROW Rybnik

Betard Sparta Wrocław
2020-09-11-- : --
5514
FOGO Unia Leszno

Eltrox Włókniarz Częstochowa
2020-09-13-- : --
5614
Motor Lublin

Falubaz Zielona Góra
2020-09-13-- : --