Tygrysy rozpoczynają sezonSiatkarze UKS 9 Leszno powracają na ligowe parkiety. Już w najbliższą sobotę podopieczni trenera Jarosława Borowskiego zainaugurują sezon meczem z drużyną UKS MOS Czarni Ostrowite. 

W poprzednich rozgrywkach „Tygrysy” pokonały we własnej hali drużynę Czarnych Ostrowite 3:0, natomiast w rewanżu lepsi okazali się rywale wygrywając po tie break’u 2:3.

Leszczynianie już w połowie sierpnia rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu od ćwiczeń w terenie oraz na siłowni. Jednak wraz z upływem czasu coraz bardziej skupiali się na typowo siatkarskich przygotowaniach.
Trudno mówić o celach, jest to nasz trzeci rok w trzeciej lidze. Chcielibyśmy jednak poprawić miejsce, które zajęliśmy w zeszłym sezonie – przyznaje trener Jarosław Borowski, dla którego priorytetem na ten sezon jest dobra i przede wszystkim równa gra swoich podopiecznych w każdym spotkaniu.

W przerwie między rozgrywkami drużynę UKS 9 Leszno zasili trzej nowi zawodnicy Eryk Kucharski, Jan Prauziński oraz Jarosław Lawer, którzy nie mieli problemów aby odpowiednio wkomponować się w zespół. Cała trójka w przeszłości występowała w amatorskich rozgrywkach Leszczyńskiej Ligi Piłki Siatkowej.

Wszystkich fanów siatkówki serdecznie zapraszamy do hali sportowej gimnazjum nr 9 w Lesznie. Początek sobotniego spotkania zaplanowany jest na godzinę 18:00. Natomiast w drugiej kolejce leszczynian czeka wyjazd do Miłosławia na mecz z tamtejszym Orlikiem.

Kamil Kuśnierek


PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPierwszy raz u siebie
Następny artykułCzas na rozstanie