Turniej Juniora Starszego w Racocie



27 grudnia odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Polcourt Saltex o Złotą Podkowę Racotu. Wystąpiło w niej dziesięć zespołów juniora starszego z różnych OZPN-ów zachodniej Polski. Wszystkie zespoły podzielone zostały na dwie grupy.

 

Grupa A: M Z R P LS LW PKT Miejsce w grupie:
Polonia 1912 Leszno 4 4 0 0 10 1 12 1
PKS II Racot 4 2 0 2 5 3 6 3
Kania Gostyń 4 0 1 3 1 6 1 4
Pogoń Śmigiel 4 0 1 3 2 11 1 5
Promień I Krzywiń 4 3 0 1 5 2 9 2

 

Grupa B: M Z R P LS LW PKT Miejsce w grupie:
PKS I Racot 4 1 1 2 4 10 4 4
Obra Kościan 4 2 2 0 9 2 8 1
Promień II Krzywiń 4 0 4 0 2 2 4 3
Rydzyniak Rydzyna 4 2 2 0 6 4 8 2
Wratislavia Wrocław 4 0 1 3 1 4 1 5

 
M – meczy rozegranych
Z – Zwycięstw
R – Remisów
P – Porażek
LS – Bramki strzelone
LW – bramki wpuszczone
PKT – punkty
 
Mecze i wyniki:
 
1.       Polonia Leszno 1;0 PKS II Racot
2.       Obra Kościan 2;2 Rydzyniak Rydzyna
3.       Kania Gostyń 1;1 Pogoń Śmigiel
4.       Wratislavia Wrocław 0;0  Promień II Krzywiń
5.       Promień I Krzywiń 1;2 Polonia 1912 Leszno
6.       PKS I Racor 2;1 Wratislavia Wrocław
7.       PKS II Racot 1;0 Kania Gostyń
8.       Promień II Krzywiń 0;0 Obra Kościan
9.       Kania Gostyń 0;1 Promień I Krzywiń
10.   Rydzyniak Rydzyna 1;1 Promień II Krzywiń
11.   Pogoń Śmigiel 1;4 PKS II Racot
12.   Obra Kościan 6;0 PKS I Racot
13.   Polonia Leszno 3;0 Kania Gostyń
14.   Wratislavia Wrocław 0;1 Obra Kościan
15.   Promień I Krzywiń 2;0 Pogoń Śmigiel
16.   PKS I Racot 1;2 Rydzyniak Rydzyna
17.   PKS II Racot 0;1 Promień I Krzywiń
18.   Rydzyniak Rydzyna 1;0 Wratislavia Wrocław
19.   Pogoń Śmigiel 0;4 Polonia Leszno
20.   Promień II Krzywiń 1;1 PKS Racot
 
Mecz o 9 miejsce:
Pogoń Śmiegiel 2;1 Wratislavia Wrocław
 
Mecz o 7 miejsce:
Kania Gostyń 2;1 PKS I Racot
 
Mecz o 5 miejsce:
PKS II Racot 1;2 Promień II Krzywiń
 
Mecz o 3 miejsce:
Promień I Krzywiń 2;0 Rydzyniak Rydzyna
 
Mecz o 1 miejsce:
Polonia Leszno 5;0 Obra Kościan
 
Najlepszy strzelec:
Maciej Śliwa – Polonia 1912 Leszno
 
Najlepszy zawodnik turnieju:
Mikołaj Kaźmierczak – Rydzyniak Rydzyna
 
Najlepszy bramkarz turnieju:
Mateusz Chudziak, Filip Twardowski – Polonia 1912 Leszno