Trzy remisy w 4. kolejce ALLO

We wtorek i środę na orlikach przy Ćwiczni i w Gronowie, rozegrano 4. kolejkę I i II ligi Amatorskiej Leszczyńskiej Ligi Orlika. Dla 14 drużyn, były to ostatnie zmagania we wrześniu.

Po 4. kolejce nastąpi bowiem przerwa, z racji na zaplanowany na 24 września, finał Pucharu Ligi "Nuss". Wracając do meczów ligowych, interesujące widowisko miało miejsce na Ćwiczni. Rewelacyjne Laminaty zremisowały z Oknoplastem. Warto zaznaczyć, iż w starciu tym drużyna Marcina Bartkowiaka musiała odrabiać straty. Po trudnej przeprawie, zwycięstwo nad Lubemą odniósł Galibier, natomiast mający spore problemy kadrowe LOB S.A., przegrał z FC Eden Green. Pewne trzy oczka w meczu z Żuczkami, zainkasowali Tankersi F.C. Aż dwa remisy padły na boisku w Gronowie, gdzie walczyli II-ligowcy. Punktami podzieliły się Cerber Alarmy i United oraz Jarzębiny i FC Gronowo. Swoje zadanie wzorowo wykonali także faworyci do awansu do I ligi. FC Albatrosy rozgromiły Sępy, a Protectia, po zaciętej końcówce, ostatecznie ograła FC Katalonię.

W tabeli I ligi, z kompletem zwycięstw, prowadzi FC Eden Green. Realne szanse na mistrzostwo mają drugi Oknoplast oraz trzeci Tankersi F.C. Widmo spadku wisi nad Lubemą oraz Żuczkami, które jeszcze nie zdobyły żadnego punktu. W tabeli II ligi, również z kompletem zwycięstw, przewodzą FC Albatrosy. Po 7 oczek mają ekipy z miejsc od drugiego do czwartego, kolejno Cerber Alarmy, Protectia i United.

Komplet wyników 4. kolejki ALLO:

I liga (wtorek):
Laminaty – Oknoplast 3:3
LOB S.A. – FC Eden Green 2:6
Tankersi F.C. – Żuczki 12:3
Lubema – Galibier 4:6

II liga (środa):
Cerber Alarmy – United 0:0
Protectia – FC Katalonia 6:4
Sępy – FC Albatrosy 2:12
Jarzębiny – FC Gronowo 2:2

Łukasz Kaczmarek