Trzy mistrzowskie imprezy Mrozka14-letni Krzysztof Mrozek z Klubu Sportowego Dąbcze w najbliższych tygodniach wystartuje aż w trzech imprezach rangi mistrzowskiej. Pierwsza z nich – mistrzostwa Polski "LZS" już w dniach 23-25. maja odbędzie się w Ostródzie.

Na Warmii i Mazurach Mrozek rywalizował będzie w kategorii kadetów. Do krajowego finału reprezentant KS Dąbcze awansował dzięki doskonałej grze w mistrzostwach Wielkopolski "LZS" do lat 15, w których wywalczył brązowy medal.

W pierwszych dniach czerwca (3-5) w Drzonkowie zostaną rozegrane mistrzostwa Polski szkół gimnazjalnych. W tej imprezie wystąpi reprezentacja Gimnazjum w Nowym Belęcinie, którą tworzą zawodnicy zespołu z Dabcza – Krzysztof Mrozek i Denis Bolewicz. Warto dodać, że dla młodych graczy z powiatu leszczyńskiego będzie to już drugi z rzędu występ w tej imprezie.

Na zakończenie sezonu 14-letni Krzysztof Mrozek wystąpi w mistrzostwach Polski kadetów w Brzegu Dolnym. Aktualny wicemistrz Wielkopolski do lat 15 o awans do turnieju głównego walczył będzie eliminacjach.