Trzecia lokata Adamczewskiego



W Częstochowie odbył się turniej zaplecza kadry juniorów. W zawodach triumfował zielonogórzanin, Adam Strzelec. 11 oczek naszego, Kamila Adamczewskiego wystarczyło, by stanąć na pudle.


Dodajmy, iż Kamil Adamczewski pokonał w biegu dodatkowym o trzecie miejsce reprezentanta gospodarzy, Artura Czaję. Szczegółowe wyniki prezentujemy poniżej.

Wyniki:
1. Adam Strzelec (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 14 (3,2,3,3,3)
2. Łukasz Sówka (PGE Marma Rzeszów) – 12 (3,3,3,1,2)
3. Kamil Adamczewski (Unia Leszno) – 11+3 (3,1,2,3,2)
4. Artur Czaja (Dospel Włókniarz Częstochowa) – 11+2 (2,3,3,w,3)
5. Marcin Bubel (Dospel Włókniarz Częstochowa) – 11+1 (1,2,3,2,3)
6. Adrian Cyfer (Stal Gorzów) – 10 (3,0,2,2,3)
7. Krystian Pieszczek (Lotos Wybrzeże Gdańsk) – 9 (2,2,2,2,1)
8. Hubert Łęgowik (Dospel Włókniarz Częstochowa) – 8 (0,3,1,2,2)
9. Kacper Rogowski (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 7 (0,3,0,3,1)
10. Rafał Malczewski (Dospel Włókniarz Częstochowa) – 6 (1,d,2,1,2)
11. Łukasz Przedpełski (Unibax Toruń) – 5 (2,3,w)
12. Damian Michalski (PGE Marma Rzeszów) – 4 (1,1,1,w,1)
13. Adrian Gała (Lechma Start Gniezno) – 3 (t,2,1,0,d)
14. Paweł Przedpełski (Unibax Toruń) – 3 (2,d,w,1,0)
15. Patryk Kociemba (Betard Sparta Wrocław) – 2 (0,1,0,0,1)
16. Edward Mazur (Azoty Tauron Tarnów) – 2 (1,0,d,1,0)
17. Mateusz Gradka (Betard Sparta Wrocław) – 1 (0,1,0,w,-)

Bieg po biegu:
1. Cyfer, Czaja, Malczewski, Rogowski
2. Strzelec, Ł.Przedpełski (Gała t), Mazur, Łęgowik
3. Adamczewski, P.Przedpełski, Michalski, Kociemba
4. Sówka, Pieszczek, Bubel, Gradka
5. Sówka, Strzelec, Adamczewski, Cyfer
6. Rogowski, Gała, Gradka, P.Przedpełski (d/start)
7. Czaja, Pieszczek, Kociemba, Mazur
8. Łęgowik, Bubel, Michalski, Malczewski (d)
9. Bubel, Cyfer, Gała, Kociemba
10. Strzelec, Pieszczek, Michalski, Rogowski
11. Czaja, Adamczewski, Łęgowik, Gradka
12. Sówka, Malczewski, Mazur (d), P.Przedpełski (w/u)
13. Ł.Przedpełski (Michalski w/2min), Cyfer, Mazur, Gradka (w/u)
14. Rogowski, Łęgowik, Sówka, Kociemba
15. Strzelec, Bubel, P.Przedpełski, Czaja (w/su)
16. Adamczewski, Pieszczek, Malczewski, Gała
17. Cyfer, Łęgowik, Pieszczek, P.Przedpełski
18. Bubel, Adamczewski, Rogowski, Mazur
19. Czaja, Sówka, Michalski, Gała (d)
20. Strzelec, Malczewski, Kociemba, Ł.Przedpełski (w/u)

Bieg dodatkowy o 3. miejsce:
21. Adamczewski, Czaja, Bubel