Trwa zgrupowanie w JarocinieOd soboty zespół KS Futsal Leszno przebywa na obozie w Jarocinie. Jest to jeden z elementów przygotowań do sezonu. Przypomnijmy, iż zespół prowadzony przez Dariusza Pieczyńskiego będzie beniaminkiem w rozgrywkach 1. Polskiej Ligi Futsalu.

Na zgrupowanie udali się prawie wszyscy zawodnicy, na czele z nowymi graczami. Brakuje jedynie Emiliana Prałata, który leczy drobny uraz. Leszczynianie korzystają z usług Hotelu Jarota w Jarocinie. Futsaliści odbywają dwa treningi dziennie. Dodatkowo korzystają z siłowni i spinningu. Będzie też czas na rozrywkę. Tuż po zgrupowaniu cały zespół uda się na turniej Futsal Masters do Wrocławia, gdzie zaprezentuje się między innym słynna FC Barcelona. Leszczyńscy futsaliści będą tam w charakterze kibiców, choć oglądanie spotkań na najwyższym poziomie z perspektywy widza, z pewnością pozwoli na zebranie cennego doświadczenia.

Kolejny sparing leszczyńskiego beniaminka zaplanowany został na najbliższą sobotę. GI Malepszy Futsal Leszno zmierzy się na wyjeździe z wicemistrzem Polski, Gattą Active Zduńska Wola.