Triumf Pawlickiego w Krakowie



Zwycięstwem Przemysława Pawlickiego zakończyły się ostatnie eliminacje Złotego Kasku. Na torze w Krakowie junior Unii Leszno zgromadził 14 punktów i z dużym spokojem awansował do półfinału.

Klasyfikacja eliminacji Złotego Kasku:
1. Przemysław Pawlicki (2,3,3,3,3) 14
2. Krzysztof Jabłoński (3,1,3,3,3) 13
3. Jakub Jamróg (1,2,3,2,3) 11
4. Karol Baran (3,W,1,3,3) 10
5. Adrian Miedziński (3,2,2,1,2) 10
6. Grzegorz Zengota (1,3,2,2,1) 9
7. Adam Skórnicki (1,2,2,3,1) 9
8. Mirosław Jabłoński (3,0,1,2,2) 8+3
—————————————–
9. Mariusz Staszewski (2,1,1,2,2,) 8+2 – rezerwowy
—————————————–
10. Mariusz Fierlej (0,3,3,1,W) 7
11. Dawid Lampart (1,3,2,0,W) 6
12. Borys Miturski (2,1,0,1,2) 6
13. Stanisław Burza (2,0,0,1,1) 4
14. Kamil Brzozowski (0,2,1,D,W) 3
15. Sławomir Pyszny (0,1,D,0,0) 1
16. Marcel Kajzer (0,0,W,D,W) 0

Bieg po biegu:
1. M. Jabłoński, B. Miturski, G. Zengota, M. Kajzer
2. A. Miedziński, S. Burza, D. Lampart, S. Pyszny
3. K. Jabłoński, Prz. Pawlicki, J. Jamróg, M. Fierlej
4. K. Baran, M. Staszewski, A. Skórnicki, K. Brzozowski
5. Prz. Pawlicki, A. Skórnicki, B. Miturski, S. Burza
6. G. Zengota, A. Miedziński, K. Jabłoński, K. Baran (W)
7. M. Fierlej, K. Brzozowski, S. Pyszny, M. Kajzer
8. D. Lampart, J. Jamróg, M. Staszewski, M. Jabłoński
9. M. Fierlej, A. Miedziński, M. Staszewski, B. Miturski
10. J. Jamróg, G. Zengota, K. Brzozowski, S. Burza
11. Prz. Pawlicki, D. Lampart, K. Baran, M. Kajzer (W)
12. K. Jabłoński, A. Skórnicki, M. Jabłoński, S. Pyszny (D)
13. K. Baran, J. Jamróg, B. Miturski, S. Pyszny
14. A. Skórnicki, G. Zengota, M. Fierlej, D. Lampart
15. K. Jabłoński, M. Staszewski, S. Burza, M. Kajzer (D)
16. Prz. Pawlicki, M. Jabłoński, A. Miedziński, K. Brzozowski (D)
17. K. Jabłoński, B. Miturski, D. Lampart (W), K. Brzozowski (W)
18. Prz. Pawlicki, M. Staszewski, G. Zengota, S. Pyszny
19. J. Jamróg, A. Miedziński, A. Skórnicki, M. Kajzer (W)
20. K. Baran, M. Jabłoński, S. Burza, M. Fierlej (W)

Bieg dodatkowy:
21. M. Jabłoński, M. Staszewski

Łukasz Kaczmarek