Totalny blamaż

Wstydliwej porażki doznali leszczyńscy piłkarze. Polonia 1912, już po raz czwarty z rzędu, przegrała spotkanie ligowe, tym razem w Ostrzeszowie z tamtejszą Victorią aż 1:6.

Zdecydowanie poniżej oczekiwań spisują się w tym sezonie podopieczni Waldemara Jędrusiaka. W sobotę, po raz kolejny nie potrafili zdobyć choćby jednego punktu.

Mecz zaczął się dość obiecująco dla gości, którzy w 24 minucie objęli prowadzenie za sprawą niezawodnego Jakuba Borowczyka. Jeszcze przed przerwą, miejscowi zdołali zdobyć bramkę wyrównującą i mieliśmy remis 1:1. Druga połowa to kompletna katastrofa. Poloniści stracili pięć goli i wysoko przegrali z Victorią 1:6.

Porażka ta spowodowała, iż nasz zespół spadł w tabeli z ósmego na dziesiąte miejsce.