Terminarz im nie sprzyjaWciąż bez ligowego zwycięstwa pozostają gracze GI Malepszy Futsal Leszno. O takowe będzie bardzo trudno również w najbliższy piątek, gdy do Trapezu zawita Piast Gliwice.

Po trzech kolejkach na czele tabeli Statscore Futsal Ekstraklasy mamy cztery niepokonane drużyny. Wśród nich jest aspirujący do złota Piast Gliwice. W minionej kolejce podopieczni Orlando Duarte nie bez problemów pokonali doskonale znany naszemu zespołowi Red Dragons Pniewy 2:1. Gliwiczanie komplet ligowych punktów zapewnili sobie na dopiero minutę przed końcem spotkania.

GI Malepszy Futsal Leszno na swoim koncie ma zaledwie jeden ligowy punkt, zdobyty w hali Trapez właśnie na przytaczanej powyżej drużynie z Wielkopolski. Sytuacja nie jest zatem komfortowa, a najbliższy rywal bardzo wymagający. Czy leszczyńscy futsaliści będą w stanie powalczyć o korzystny rezultat w starciu z faworyzowanym Piastem? O tym przekonamy się w najbliższy piątek. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Bilety można nabywać za pośrednictwem internetu. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.