Tęcza gromi u siebie

Bardzo wysokie zwycięstwo nad rywalkami odniosły leszczyńskie koszykarki. W niedzielę, xDemon Tęcza rozgromiła na własnym parkiecie MKS Polkowice 75:44.

Rezerwy CCC Polkowic w żaden sposób nie mogły przeciwstawić się silnym gospodyniom. Od pierwszych minut, podopieczne Krzysztofa Zajca nadawały ton spotkaniu. Leszczyński zespół zagrał z wielkim zaangażowaniem, spisując się bardzo dobrze w defensywie i ofensywie. Skuteczną w wykonaniu xDemon Tęczy była przede wszystkim pierwsza kwarta, w której padł rezultat 26:12. Druga i trzecia ćwiarka, choć nie były już tak owocne w trafienia, zakończyły się korzystnie dla miejscowych. Swoją wyższość, nasze Panie potwierdziły również w czwartej odsłonie, wygrywając ją 18:8 i cały mecz 75:44.

Punkty dla xDemon Tęczy zdobywały: Hołtyn 22, Janowicz 21, Jaworowska 12, Mićków 9, Moszak 4, Iradzka, Pietrzak, Lubińska po 2 i Karolewicz 1.