Świetne występy Byków w IMP



W czwartek na czterech stadionach w kraju odbyły się ćwierćfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. Kapitalnie spisali się reprezentanci Fogo Unii Leszno, którzy awans do półfinałów uzyskali w komplecie.

Grzegorz Zengota triumfował na torze w Lublinie. Na podium w turniejach w Grudziądzu i Opolu stanęli kolejno: Przemysław Pawlicki i Damian Baliński. Prócz tej trójki awans wywalczyli również młodzieżowcy: Tobiasz Musielak i Piotr Pawlicki. Szczegółowe wyniki poniżej.

Opole:

1. Zbigniew Suchecki – 12 (3,3,3,w,3)
2. Damian Baliński – 11 (1,3,3,3,1)
3. Marcin Rempała – 11 (3,1,1,3,3)
4. Tobiasz Musielak – 10 (2,3,0,3,2)
5. Piotr Świderski – 10 (w,2,3,2,3)
6. Krzysztof Jabłoński – 10 (3,1,2,2,2)
7. Mateusz Szczepaniak – 10 (2,2,2,2,2)
8. Daniel Pytel – 9 (3,2,2,1,1)
———
9. Łukasz Jankowski – 8 (d,d,3,2,3)
10. Jakub Jamróg – 7 (0,3,1,3,w)
11. Stanisław Burza – 7 (2,2,2,1,0)
12. Mariusz Fierlej – 4 (1,1,1,1,-)
13. Michał Mitko – 3 (1,1,0,t,1)
14. Rafał Konopka – 2 (0,0,2)
15. Łukasz Sówka – 2 (2,0,-,-,-)
16. Kacper Woryna – 1 (0,0,1,0,0)
17. Michał Łopaczewski – 2 (1,0,d,1,0)
18. Artur Czaja – 0 (d,w)

Bieg po biegu:
1. Rempała, Burza, Łopaczewski, Woryna
2. Jabłoński, Fierlej, Szczepaniak, Jankowski (d1)
3. Pytel, Musielak, Baliński, Jamróg
4. Suchecki, Sówka, Mitko, Świderski (w/u)
5. Musielak, Burza, Jabłoński, Sówka
6. Suchecki, Pytel, Fierlej, Łopaczewski
7. Baliński, Świderski, Rempała, Jankowski (d3)
8. Jamróg, Szczepaniak, Mitko, Woryna
9. Baliński, Burza, Fierlej, Mitko
10. Świderski, Jabłoński, Jamróg, Łopaczewski (w/u)
11. Suchecki, Szczepaniak, Rempała, Musielak
12. Jankowski, Pytel, Woryna, Konopka
13. Jamróg, Jankowski, Burza, Suchecki (w/u)
14. Baliński, Szczepaniak, Łopaczewski, Czaja (d3)
15. Rempała, Jabłoński, Pytel, Konopka, Mitko (t)
16. Musielak, Świderski, Fierlej, Woryna
17. Świderski, Szczepaniak, Pytel, Burza
18. Jankowski, Musielak, Mitko, Łopaczewski
19. Rempała, Konopka, Czaja (w/u), Jamróg (w/u)
20. Suchecki, Jabłoński, Baliński, Woryna

Grudziądz:

1. Artur Mroczka (3,2,3,3,1) 12
2. Przemysław Pawlicki (2,3,2,3,2) 12
3. Norbert Kościuch (2,2,3,2,3) 12
4. Krystian Pieszczek (2,1,2,3,3) 11
5. Krzysztof Buczkowski (3,3,2,W,2) 10
6. Grzegorz Walasek (3,0,3,1,3) 10
7. Piotr Pawlicki (0,3,2,2,2) 9
8. Bartek Zmarzlik (1,2,1,2,3) 9

9. Tomasz Chrzanowski (0,2,1,3,0) 6+3 – rezerwowy

10. Emil Pulczyński (1,1,3,1,0) 6+2
11. Marcon Jędrzejewski (1,1,1,2,0) 5
12. Kacper Gomólski (2,0,1,D,1) 4
13. Szymon Woźniak (1,1,0,1,1) 4
14. Wojciech Lisiecki (3,-,-,-,-) 3 – wycofał się z turnieju
15. Robert Kościecha (0,3,0,0,0) 3
16. Adrian Gomólski (0,2) 2
17. Kamil Pulczyński (0,0,0,1,1) 2
18. Marcin Bubel (0) 0
19. Zbigniew Czerwiński – nie startował

Bieg po biegu:
1. G. Walasek, N. Kościuch, B. Zmarzlik, T. Chrzanowski
2. A. Mroczka, K. Pieszczek, E. Pulczyński, K. Pulczyński
3. K. Buczkowski, Prz. Pawlicki, S. Woźniak, Pi. Pawlicki
4. W. Lisiecki, K. Gomólski, M. Jędrzejewski, R. Kościecha
5. Pi. Pawlicki, N. Kościuch, E. Pulczyński, K. Gomólski
6. W. Lisiecki, K. Buczkowski, B. Zmarzlik, K. Pieszczek
7. R. Kościecha, T. Chrzanowski, S. Woźniak, K. Pulczyński
8. Prz. Pawlicki, A. Mroczka, M. Jędrzejewski, G. Walasek
9. N. Kościuch, K. Pieszczek, M. Jędrzejewski, S. Woźniak
10. E. Pulczyński, Prz. Pawlicki, B. Zmarzlik, R. Kościecha
11. A. Mroczka, Pi. Pawlicki, T. Chrzanowski, A. Gomólski
12. G. Walasek, K. Buczkowski, K. Gomólski, K. Pulczyński
13. Prz. Pawlicki, N. Kościuch, K. Pulczyński, M. Bubel
14. A. Mroczka, B. Zmarzlik, S. Woźniak, K. Gomólski (D)
15. T. Chrzanowski, M. Jędrzejewski, E. Pulczyński, K. Buczkowski (W)
16. K. Pieszczek, Pi. Pawlicki, G. Walasek, R. Kościecha
17. N. Kościuch, K. Buczkowski, A. Mroczka, R. Kościecha
18. B. Zmarzlik, Pi. Pawlicki, K. Pulczyński, M. Jędrzejewski
19. K. Pieszczek, Prz. Pawlicki, K. Gomólski, T. Chrzanowski
20. G. Walasek, A. Gomólski, S. Woźniak, E. Pulczyński


Lublin:

1. G. Zengota (2,3,3,2,3) 13
2. J. Kołodziej (2,2,3,3,3) 13
3. D. Lampart (3,2,2,1,3) 11
4. M. Kuciapa (3,0,1,3,3) 10
5. R. Holta (3,3,2,0,1) 9
6. P. Hlib (0,2,2,3,2) 9
7. M. Janowski (3,2,0,1,2) 8+3
8. K. Baran (0,3,3,1,1) 8+2

9. K. Adamczewski (2,1,U,3,2) 8+1

10. D. Jeleniewski (1,0,3,2,2) 8+D
11. R. Miśkowiak (U,1,2,2,1) 6
12. D. Adamczak (1,3,0,1,D) 5
13. M. Łukaszewski (0,0,1,2,0) 3
14. T. Rempała (1,1,0,0,1) 3
15. R. Chromik (2,0,1,0,0) 3
16. D. Stachyra (1,1,1) 3
17. E. Koza (0,0) 0

Bieg po biegu:
1. M. Kuciapa, G. Zengota, D. Jeleniewski, K. Baran
2. R. Holta, K. Adamczewski, D. Stachyra, R. Miśkowiak (U)
3. M. Janowski, J. Kołodziej, D. Adamczak, P. Hlib
4. D. Lampart, R. Chromik, T. Rempała, M. Łukaszewski
5. D. Adamczak, D. Lampart, R. Miśkowiak, D. Jeleniewski
6. G. Zengota, J. Kołodziej, D. Stachyra, R. Chromik
7. K. Baran, P. Hlib, K. Adamczewski, M. Łukaszewski
8. R. Holta, M. Janowski, T. Rempała, M. Kuciapa
9. D. Jeleniewski, P. Hlib, D. Stachyra, T. Rempała
10. G. Zengota, R. Miśkowiak, M. Łukaszewski, M. Janowski
11. K. Baran, R. Holta, R. Chromik, D. Adamczak
12. J. Kołodziej, D. Lampart, M. Kuciapa, K. Adamczewski (U)
13. K. Adamczewski, D. Jeleniewski, M. Janowski, R. Chromik
14. P. Hlib, G. Zengota, D. Lampart, R. Holta
15. J. Kołodziej, R. Miśkowiak, K. Baran, T. Rempała
16. M. Kuciapa, M. Łukaszewski, D. Adamczak, E. Koza
17. J. Kołodziej, D. Jeleniewski, R. Holta, M. Łukaszewski
18. G. Zengota, K. Adamczewski, T. Rempała, D. Adamczak (D)
19. D. Lampart, M. Janowski, K. Baran, E. Koza
20. M. Kuciapa, P. Hlib, R. Miśkowiak, R. Chromik

Bieg dodatkowy o miejsca 7-10:
M. Janowski, K. Baran, K. Adamczewski, D. Jeleniewski (D)