Sukcesy młodzieżyDrużyna UKS 9 Leszno podczas finału wojewódzkiego rozegranego w hali na Zatorzu zdobyła mistrzostwo Wielkopolski i przepustkę do finału Mistrzostw Polski. Leszczyński zespół wygrał wszystkie swoje mecze, bez straty seta.

Ogólnopolski finał odbędzie się 26-29 sierpnia 2021 roku w Zabrzu. Po czterech wicemistrzostwach  zawodników UKS 9 Leszno zdobywanych w kategoriach młodzieżowych i seniorskiej, to pierwsze mistrzostwo w historii klubu i miasta w piłce siatkowej.

W rozgrywkach Kinder Joy of moving pod patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej  uczestniczą chłopcy i dziewczęta z roczników 2008-2010 ze wszystkich województw.  Leszno reprezentowało 9 zespołów, a trzem udało się awansować do finału wojewódzkiego w swoich kategoriach.

W finale trójek chłopców w hali na Zatorzu spotkało się 15 najlepszych zespołów z województwa. Zespół w składzie: Igor Hamrol, Antoni Wiatrowski, Iwo Konarkowski i Jędrzej Przybylski prowadzony przez trenera Jarka Borowskiego wywalczył awans do finału Mistrzostw Polski. Chłopcy wygrali wszystkie swoje mecze w rundzie zasadniczej i finałowej.

Finał Mistrzostw Polski odbędzie się 26-29 sierpnia w Zabrzu, a zagrają w nim mistrzowie i wicemistrzowie wszystkich województw z każdej kategorii dziewcząt i chłopców. Łącznie rywalizować będzie około 200 zespołów

Wyniki finału wojewódzkiego Kinder+Sport w Lesznie:
1. UKS 9 Leszno 1
2. MUKS Grom Kalisz 1
3. UKS SMS Joker Piła 1
4. UKS Polon Krotoszyn 1
5. Enea Energetyk Poznań 2
6. Enea Energetyk Poznań 1
7. KPS Progress Września 1
8. IUKS Jedynka Poznań 1
9. MUKS Amber Kalisz 1
10. MUKS Jantar Kalisz 1