Startuje GP Dąbcza amatorówKlub Sportowy Dąbcze zaprasza wszystkich fanów celuloidowej piłeczki do udziału w Grand Prix Dąbcza amatorów w tenisie stołowym. Pierwszy z trzech turniejów zaliczanych do klasyfikacji generalnej odbędzie się już w najbliższą sobotę.

Po sukcesie organizacyjnym, jakim okazał się finał Pucharu Polski edycji Wielkopolskiej, działacze podleszczyńskiego zespołu przygotowali kolejną atrakcję dla miłośników małej piłeczki. W sobotę (1. marca) wystartuje pierwsza edycja Grand Prix Dąbcza amatorów w tenisie stołowym. Kolejne dwa turnieje zostaną rozegrane w kwietniu.

GP Dąbcza przeznaczone jest dla osób rekreacyjnie grających w ping ponga. W turnieju nie mogą startować zawodnicy posiadający licencję PZTS (dopuszcza się jednak udział w zawodach graczy z licencjami PZTS, którzy nie ukończyli 10 roku życia).

Organizatorzy imprezę podzielili na dwie kategorie wiekowe: do 18 lat i powyżej 18 lat. Pierwsza grupa zawodników rozpoczyna rywalizację o godzinie 13:00 (zapisy do 12:50 – wpisowe 5 zł), a kategoria dla starszych pasjonatów tenisa stołowego startuje o godzinie 16:00 (zapisy do 15:50 – wpisowe 10 zł).

Dla najlepszych zawodników poszczególnych turniejów organizatorzy przygotowali okolicznościowe puchary. Najlepsi gracze klasyfikacji generalnej otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Komunikat organizacyjny – zobacz