Srebro Pawlickiego



Drugie miejsce w rozegranym w sobotę finale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski w Gorzowie zajął Piotr Pawlicki. Tuż za podium uplasował się z kolei Tobiasz Musielak.

W zawodach tych udział wziął jeszcze udział Bartosz Smektała. 16-letni żużlowiec wywalczył 3 punkty, co pozwoliło mu na zajęcie 15. miejsca.

Wyniki:
1. Szymon Woźniak (3,3,3,3,2) 14
2. Piotr Pawlicki (2,3,3,3,2) 13
3. Bartosz Zmarzlik (3,2,1,2,3) 11+1 miejsce w biegu dodatkowym
4. Tobiasz Musielak (2,1,2,3,3) 11+2 miejsce w biegu dodatkowym
5. Kacper Gomólski (3,2,2,1,2) 10
6. Adrian Cyfer (2,1,2,2,3) 10
7. Kamil Adamczewski (3,3,0,3,0) 9
8. Adrian Gała (1,1,3,1,1) 7
9. Paweł Przedpełski (0,2,1,0,3) 6
10. Kacper Woryna (W,3,0,2,1) 6
11. Krystian Pieszczek (1,0,2,2,1) 6
12. Patryk Malitowski (2,W,3,0,0) 5
13. Adam Strzelec (1,0,1,1,2) 5
14. Rafał Malczewski (0,2,0,0,1) 3
15. Bartosz Smektała (1,0,1,1,0) 3
16. Artur Czaja (0,1,0,0,0) 1
17. Marcin Nowak – nie startował
18. Ernest Koza – nie startował

Bieg po biegu:
1. K. Gomólski, T. Musielak, K. Pieszczek, P. Przedpełski
2. B. Zmarzlik, A Cyfer, B. Smektała, R. Malczewski
3. Sz. Woźniak, Pi. Pawlicki, A. Gała, K. Woryna (W)
4. K. Adamczewski, P. Malitowski, A. Strzelec, A. Czaja
5. K. Woryna, B. Zmarzlik, A. Czaja, K. Pieszczek
6. Pi. Pawlicki, R. Malczewski, T. Musielak, P. Malitowski (W)
7. K. Adamczewski, P. Przedpełski, A. Gała, B. Smektała
8. Sz. Woźniak, K. Gomólski, A Cyfer, A. Strzelec
9. A. Gała, K. Pieszczek, A. Strzelec, R. Malczewski
10. Sz. Woźniak, T. Musielak, B. Zmarzlik, K. Adamczewski
11. P. Malitowski, A Cyfer, P. Przedpełski, K. Woryna
12. Pi. Pawlicki, K. Gomólski, B. Smektała, A. Czaja
13. Sz. Woźniak, K. Pieszczek, B. Smektała, P. Malitowski
14. T. Musielak, A Cyfer, A. Gała, A. Czaja
15. Pi. Pawlicki, B. Zmarzlik, A. Strzelec, P. Przedpełski
16. K. Adamczewski, K. Woryna, K. Gomólski, R. Malczewski
17. A Cyfer, Pi. Pawlicki, K. Pieszczek, K. Adamczewski
18. T. Musielak, A. Strzelec, K. Woryna, B. Smektała
19. P. Przedpełski, Sz. Woźniak, R. Malczewski, A. Czaja
20. B. Zmarzlik, K. Gomólski, A. Gała, P. Malitowski

Bieg dodatkowy o brązowy medal MIMP:
21. B. Zmarzlik, T. Musielak

Piotr Walkowiak