Spadkowicz kontra spadkowiczW sobotę niepokonana jak dotąd Polonia 1912 Leszno podejmie na własnym obiekcie Ostrovię 1909 Ostrów Wielkopolski. Starcie zaplanowano na godzinę 15:00.

Rywale to podobnie, jak poloniści spadkowicze z IV ligi. Ostrowianie spisują się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Z dorobkiem dwóch zwycięstw, trzech remisów i dwóch porażek plasują się zaledwie w środku stawki. W poprzedniej kolejce odnieśli jednak imponujące zwycięstwo nad Zefką Kobyla Góra, wygrywając ten mecz w stosunku 6:0.Do Leszna przyjadą zatem w bardzo optymistycznych nastrojach i z nadziejami, że będą pierwszą drużyną, która zdoła odebrać punkty drużynie prowadzonej przez Karola Misia.

Gospodarze chcąc myśleć o awansie nie powinni pozwolić sobie na stratę punktów. Przypomnijmy, iż Polonia 1912 Leszno współlideruje w V lidze, ulegając Victorii Skarszew wyłącznie gorszym bilansem brakowym. Przypominamy, iż wstęp na to spotkanie jest wolny, a jego początek o godzinie 15:00. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić na stadion przy ulicy Strzeleckiej.