Smektała trzeci w Opolu



W minioną sobotę na obiekcie w Opolu rozegrany został Młodzieżowy Turniej Żużlowy o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego. Udział w zawodach wziął leszczynianin, Bartosz Smektała.

Junior Fogo Unii z 13 oczkami zajął trzecie miejsce. Triumfował z kompletem punktów Ernest Koza, drugi był Maksym Drabik – 14 punktów.

Wyniki:

1. Ernest Koza (Unia Tarnów) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) – 14 (3,2,3,3,3)
3. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) – 13 (2,3,3,2,3)
4. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) – 12 (1,3,3,3,2)
5. Oskar Bober (KMŻ Motor Lublin) – 9 (3,w,2,1,3)
6. Karol Jóźwik (Polonia Bydgoszcz) – 9 (2,3,2,2,t)
7. Arkadiusz Potoniec (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 9 (2,2,2,1,2)
8. Mateusz Burzyński (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 8 (1,2,1,3,1)
9. Michał Kordas (Hawi Opole) – 8 (2,1,1,2,2)
10. Tomasz Przywieczerski (KS Toruń) – 6 (1,1,2,1,1)
11. Patryk Rolnicki (Unia Tarnów) – 5 (3,1,1,u,t)
12. Sebastian Niedźwiedź (Orzeł Łódź) – 4 (0,2,d,2,u)
13. Bartosz Hassa (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów) – 3 (1,1,0,0,1)
14. Igor Kopeć-Sobczyński (KS Toruń) – 3 (0,0,1,1,1)
15. Dawid Matura (KSM Krosno) – 2 (0,w,0,w,2)
16. Bartłomiej Kibała (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 0 (w,w,w,u,-)
 
Bieg po biegu:
1. Koza, Kordas, Hassa, Niedźwiedź
2. Bober, Jóźwik, Przywieczerski, Kopeć-Sobczyński
3. Rolnicki, Potoniec, Burzyński, Kibała (w/u)
4. Drabik, Smektała, Dróżdż, Matura
5. Dróżdż, Potoniec, Kordas, Bober (w/u)
6. Jóźwik, Niedźwiedź, Rolnicki, Matura (w/su)
7. Koza, Drabik, Przywieczerski, Kibała (w/2min.)
8. Smektała, Burzyński, Hassa, Kopeć-Sobczyński
9. Smektała, Jóźwik, Kordas, Kibała (w/u)
10. Drabik, Bober, Burzyński, Niedźwiedź (d4)
11. Koza, Potoniec, Kopeć-Sobczyński, Matura
12. Dróżdż, Przywieczerski, Rolnicki, Hassa
13. Burzyński, Kordas, Przywieczerski, Matura (w/u)
14. Dróżdż, Niedźwiedź, Kopeć-Sobczyński, Kibała (u4)
15. Koza, Smektała, Bober, Rolnicki (u4)
16. Drabik, Jóźwik, Potoniec, Hassa
17. Drabik, Kordas, Kopeć-Sobczyński, Rolnicki (t)
18. Smektała, Potoniec, Przywieczerski, Niedźwiedź (u2)
19. Koza, Dróżdż, Burzyński, Jóźwik (t)
20. Bober, Matura, Hassa, Kibała (ns)

Łukasz Kaczmarek

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNa razie bez finału
Następny artykułOficjalne wyniki X LMR