Skórnicki: Przydałaby się przerwaFogo Unia Leszno niespodziewanie przegrała niedzielny mecz na własnym torze. Drużyną nieznacznie lepszą okazał się KS Toruń. Co tuż po spotkaniu miał do powiedzenia menadżer gospodarzy, Adam Skórnicki?

Goście odjechali nam troszeczkę na początku spotkania. Przy takiej sile przeciwnika ciężko było to odrobić. Do tego szczęście sprzyjało dzisiaj lepszym i mamy zasłużone zwycięstwo gości. Nam pozostaje wyciągnąć wnioski z tego co się stało – przyznał tuż po spotkaniu Adam Skórnicki.

Menadżer Byków podkreślał atrakcyjność niedzielnego spotkania. – Myślę, że była to porażka, którą należy przyjąć z delikatnym uśmiechem na twarzy, bo widowisko było naprawdę  znakomite. Nie ma się co załamywać. Jesteśmy trochę porozbijani, więc zawodnicy musieli jechać pod większym obciążeniem niż zwykle – powiedział.

Fogo Unia Leszno od kilku tygodni boryka się z kontuzjami. Ogromne problemy z zestawieniem składu ma Adam Skórnicki, a przed leszczynianami kolejne, niezwykle ciężkie pojedynki. – Przydałaby się mała przerwa w lidze, za którą nigdy nie byłem. Niestety terminarz nie jest w tym momencie dla nas łaskawy. Mamy dwa wyjazdowe mecze (Zielona Góra i Wrocław do. red.). Na razie pojedziemy tymi zawodnikami, których mamy do dyspozycji. Dzisiaj dodatkowo poobijali się bracia Pawliccy, dlatego trochę mrożenia czeka nas w tym tygodniu – zdradził popularny Skóra.

Daniel Nowak