Siódmy mecz, siódmy triumf

Siódme zwycięstwo mają na swoim koncie leszczyńscy piłkarze. Tym razem Polonia 1912 Leszno pokonała na wyjeździe Piasta Czekanów 3:1.

Biało-czerwoni do Czekanowa wybrali się osłabieni brakiem kilku zawodników. Na szczęście braki w kadrze nie wpłynęły na poczynania podopiecznych Karola Misia. Na pierwszą bramkę w wykonaniu Polonii czekaliśmy do 30. minuty. Autorem pięknego gola była Adam Piwoński. Do przerwy wynik brzmiał skromnie ale pozytywnie dla leszczynian.

Kilka minut po wznowieniu na dynamicznej kontrze na 2:0 podwyższył Jakub Harendarz. Pieczęć nad zwycięstwem Polonii postawił Bartosz Doroziński. 18-latek w biało-czerwonych barwach wystąpił dopiero po raz drugi i już zdołał na liście strzelców zapisać swoje nazwisko. Gospodarzy tego dnia stać było tylko na bramkę honorową zdobytą kilka minut przed końcem spotkania. Ostatecznie Polonia 1912 Leszno pokonała Piasta Czekanów w stosunku 3:1.