Sezon kolarski zainaugurowanyZwycięstwami reprezentantów Real 64-sto zakończyło się niedzielne IX Leśne Kryterium Rowerowe w Trzebani. Impreza była pierwszym wyścigiem cyklu Leszczyńskiej Ligi Rowerowej.

Leśne Kryterium Rowerowe od lat inauguruje cykl Leszczyńskiej Ligi Rowerowej. Trasa wiodąca trzebnickimi lasami jest bardzo dobrze znana uczestnikom tej imprezy. Kolarze rywalizują na kilkukilometrowych rundach, a ich ilość uzależniona jest od dystansu. Pogoda była wręcz idealna dla cyklistów. Słońce i dość łatwa trasa ściągnęła na start ponad 300 uczestników.

Koronny dystans Mega należał do Grzegorza Grabarka. Reprezentant Real 64-sto na finiszowym podjeździe okazał się nieznacznie lepszy od Adama Adamkiewicza ze StrefaSportu.pl MW Invest. Trzeci linię mety minął Mikołaj Jurkowlaniec, reprezentujący Immotion Specialized Skoda Gall-ICM Team. Dystans cieszył się bardzo dobrą frekwencją, bo w rywalizacji wzięło udział ponad 80 kolarzy.

Całe podium dystansu Mini zajęli kolarze Real 64-sto. Podczas tego wyścigu na szybką ucieczkę zdecydowali się Kacper Fiszer i Michał Kaźmierczak. W późniejszej fazie do tego duetu dołączył również Wojciech Mizuro, który ostatecznie dość pewnie sięgnął po zwycięstwo.

Organizatorem Leśnego Kryterium Rowerowego było Stowarzyszenie Klub Sportowy 64-sto. Szczegółowe wyniki z podziałem na kategorie wiekowe dostępne są TUTAJ. Zapraszamy Państwa również do obejrzenia obszernej fotorelacji z tej imprezy.