Seria zwycięstw przedłużona

Zwycięstwem 1:0 zakończyła się wyjazdowa konfrontacja Polonii 1912 Leszno z Białym Orłem Koźmin Wielkopolski.

Faworytem tej potyczki byli niepokonani, jak dotąd podopieczni Karola Misia. Wynik w 16. minucie otworzył Damian Nowak mł., który wykorzystał świetne, prostopadłe podanie od Michała Płocharczyka. Dziesięć minut przed przerwą kapitalną okazję do podwyższenia miał starszy z Damianów Nowaków. Niestety bramka nie padła.

Po zmianie stron na placu gry niewiele się działo. Ostatecznie wynik nie uległ już zmianie i mecz zakończył się skromnym zwycięstwem gości. Po pięciu kolejkach biało-czerwoni mają na swoim koncie komplet zwycięstw. Co ciekawe opuścili jednak fotel lidera. Ten zajęła Victoria Skarszew legitymująca się lepszym bilansem bramkowym.