Rywal z nożem na gardleNietypowo bo w piątek swój mecz rozegra GI Malepszy Futsal Leszno. Do hali Trapez zawita broniący się przed spadkiem LSSS Team Lębork.

To będzie przedostatnia kolejka Statscore Futsal Ekstraklasy. Goście obecnie plasują się na czternastej pozycji w ligowej tabeli, ale wciąż mają matematyczne szanse na utrzymanie w elicie. Ewentualna porażka z drużyną prowadzoną przez Tomasza Trznadla z całą pewnością te szanse przekreśli.

Gospodarze ligowy byt zapewnili sobie już dawno, co nie znaczy, że piątkowy mecz nie ma znaczenia. GI Malepszy Futsal Leszno w korespondencyjnym pojedynku z FC Toruń rywalizuje o piąte miejsce. Po ostatniej kolejce bliżej tego osiągnięcia są biało-czerwoni, ale zwycięstwo z LSSS Team Lębork wydaje się być obowiązkiem. Do składu leszczynian powróci pauzujący po żółtych kartkach Sebastian Wojciechowski. Zdecydowanym faworytem tej konfrontacji są miejscowi. Początek spotkania w hali Trapez zaplanowano na godzinę 20:00. Wejściówki można nabywać za pośrednictwem oficjalnej strony klubu.

My default image