Rywal z najwyższej półki

W piątek dojdzie do pierwszego meczu ćwierćfinału PGE Ekstraligi. Fogo Unia Leszno podejmie na stadionie imienia Alfreda Smoczyka faworyzowany Motor Lublin.

Podopieczni Piotra Barona sezon rozpoczęli świetnie. Niestety fatalna w wykonaniu Byków runda rewanżowa sprawiła, iż leszczynianie zajęli dopiero szóstą lokatę. To sprawiło, że w ćwierćfinale trafili na Motor Lublin. Motor który z czternastu pojedynków aż dwanaście rozstrzygnął na własną korzyść. Zaledwie siedem zwycięstw zanotowała Fogo Unia Leszno i w związku z tym nie trzeba podkreślać, kto będzie faworytem tej konfrontacji.

W rundzie zasadniczej lepsi dwukrotnie okazali się lublinianie. W Lesznie zwycięstwo nie przyszło im jednak łatwo i liczymy, że podobnie będzie tym razem. Ewentualnie wyeliminowanie Motoru należy traktować w kategoriach sensacji. Biało-niebiescy chcąc zbliżyć się do tego celu powinni w Lesznie wygrać i co jeszcze bardziej istotne, zapewnić sobie pokaźną zaliczkę punktową. Trener Piotr Baron zupełnie zmienił układ par. Czy taki ruch może odmienić oblicze słabej ostatnio Fogo Unii? O tym przekonamy się w piątek. Początek meczu zaplanowano na godzinę 20:30.

Motor Lublin:
1. Mikkel Michelsen
2. Maksym Drabik
3. Jarosław Hampel
4. Mateusz Tudzież
5. Zastępstwo zawodnika
6. Wiktor Lampart
7. Mateusz Cierniak

Fogo Unia Leszno:
9. Jason Doyle
10. Piotr Pawlicki
11. David Bellego
12. Jaimon Lidsey
13. Janusz Kołodziej
14. Hubert Jabłoński
15. Damian Ratajczak

Sprzedaż biletów:

• za pośrednictwem Internetu na stronie internetowej: http://www.bilety.ksul.pl
• w oficjalnym sklepie Unii w Galerii Leszno, w godzinach otwarcia Galerii od godziny 12:00 – 20:00
• w kasach biletowych w dniu zawodów.