Rozwalka wicemistrzem Polski

W Serocku odbyły się Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport w kolarstwie szosowym. Srebrny medal z tej imprezy przywiózł Przemysław Rozwalka, który wywalczył srebro w kategorii Cyklosport.

Nowością tegorocznej edycji mistrzostw był między innymi wyścigi w kategorii Cyklosport, w których startują kobiety i mężczyźni w wieku od 18 do 29 lat. Kolarze rywalizujący w Serocku mieli do pokonania 136 kilometrów.

Mieszkaniec Lipna, reprezentujący leszczyński team StrefaSportu.pl MW Invest ten dystans pokonał w czasie 3 godzin, 20 minut i 12 sekund. Tylko o 2 sekundy lepszy okazał się triumfator, Kacper Kistowski, który sięgnął po krążek z najcenniejszego kruszcu. Podium uzupełnił częstochowianin, Marcin Bartolewski.

Dodajmy, iż znakomitą szóstą lokatę wywalczył klubowy kolega Rozwalki, Damian Miela.