Rozmontować Constract

Wicemistrzowie Polski z Lubawy w niedzielę zawitają do Leszna. GI Malepszy Futsal Leszno podejmie w hali Trapez naszpikowany gwiazdami Constract Lubawa.

Rywale znani są nam doskonale z pojedynków w 1. Polskiej Lidze Futsalu. Wszak to właśnie Constract w 2019 wespół z GI Malepszy Futsal Leszno witał się z Futsal Ekstraklasą. Już w pierwszym sezonie w elicie lubawianie okazali się rewelacją rozgrywek, sięgając po srebrne medale. Teraz wydają się być jeszcze silniejsi i chcą pójść krok dalej. Najskuteczniejszym graczem przyjezdnych jest Pedro De Oliveira Silva, mający na swoim koncie 12 goli. W ekipie Dawida Grubalskiego roi się od gwiazd. Kolejną jest Pedro Henrique Da Silva Pereira. Portugalczyk ostatnio zaliczył hat-trick, ale jego domeną jest nad wyraz dokładna asysta.

Ostatnie występy gospodarzy mogą napawać optymizmem. Leszczynianie nie przegrali od trzech spotkań i mamy nadzieję, że ta passa będzie trwała jak najdłużej. Niestety w starciu z Constractem zabraknie: pauzującego za kartki Michała Bartnickiego oraz  Michała Długosza. Pierwszym bramkarze ponownie będzie utalentowany Noel Charrier, a w roli rezerwowego golkipera zadebiutuje Jakub Pindara. Ostatnio remis w starciu z międzynarodową ekipą z Lubawy wyszarpał Red Dragons Pniewy. To oznacza, że punkty są w zasięgu leszczynian i w niedzielę możemy liczyć na sporą dawkę emocji. Początek o godzinie 17:00. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności, a transmisję na żywo można śledzić w internetowej telewizji tvcom.pl.