Rewanż także dla poznanianek

Nie udał się rewanż za porażkę na własnym parkiecie z Eneą AZS naszym koszykarkom. Poznanianki po raz drugi okazały się lepsze od Tęczy Leszno, wygrywając u siebie 69:56.

Zwycięstwo rywalek nie było już tak okazałe, jak to wtorkowe. Tym razem, nasz zespół stawił większy opór. Szczególnie udana była pierwsza kwarta, która zakończyła się remisem po 15. W drugiej, gospodynie wysforowały się na prowadzenie i zbudowały ośmiopunktową przewagę. Do przerwy mieliśmy 37:29. Trzecia partia także należała do przeciwniczek. Przyjezdne obudziły się w czwartej kwarcie, jednak było już zbyt późno, by odwrócić losy spotkania. Ostatecznie, Enea AZS Poznań pokonała leszczynianki 69:56. Wynik tego meczu był jednak sprawą drugorzędną.

Punkty dla Tęczy Leszno zdobywały: Sobańska 24, Budeń 13, Pawlukiewicz 6, Hołtyn 4, Franckowiak i Janowska po 3, Łakoma 2 oraz Brambor 1.