Remis z Bałtykiem

W niedzielę w Lesznie, rozegrane zostało kolejne spotkanie w ramach Centralnej Ligi Juniorów. Polonia 1912 zremisowała z Bałtykiem Koszalin 1:1.

Od samego początku mecz był bardzo wyrównany. Obie drużyny starały się rozgrywać kombinacyjne akcje, mające przynieść efekt w postaci bramek. W pierwszej połowie bliżsi strzelenia gola byli gospodarze. W 43. minucie, piłka po uderzeniu z jednego zawodników odbiła się od słupka. Prowadzenie, leszczynianie objęli w 67. minucie, po pięknym trafieniu z rzutu wolnego Michała Płocharczyka. Radość gospodarzy trwała jednak krótko, bowiem goście szybko doprowadzili do wyrównania. W końcowych fragmentach, zarówno Bałtyk, jak i Polonia mogła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Tak się jednak nie stało i zespoły podzieliły się punktami.