Remis w Odolanowie

Drugi w tym sezonie mecz na remis zanotowali nasi piłkarze. Polonia 1912 Leszno podzieliła się punktami w Odolanowie z tamtejszą Odolanovią.

Pierwsza odsłona, jak i zresztą całe spotkanie przebiegało pod dyktando gości. To podopieczni Łukasza Koniecznego mieli więcej z gry i kreowali dogodne okazje bramkowe, ale brakowało najważniejszego, czyli skuteczności. Miejscowi byli raczej nastawieni na wyprowadzaniu kontrataków.

Mimo przewagi optycznej naszego zespołu przez większą część czasu, to gospodarze objęli prowadzenie. Stało się to w 62 minucie po golu Karola Krystka. Piłka przy jego uderzeniu niefortunnie odbiła się rykoszetem od Łukasza Bugzela i wpadła do siatki. Doświadczony obrońca zrehabilitował się już w 73 minucie, dając wyrównanie po dobrze wykonanym rzucie rożnym i dokładnym zgraniu Konrada Turbańskiego.

Do końca wynik nie uległ już zmianie i leszczynianie tylko zremisowali z Odolanovią 1:1. W sobotę 3 października biało-czerwoni wrócą na własne boisko, gdzie podejmą Kotwicę Kórnik.