Remis na zakończenie sezonu

W meczu kończącym rozgrywki IV ligi piłkarskiej, Stainer Polonia Leszno zremisowała na wyjeździe z KS Opatówek 1:1.

W pierwszej rundzie, nasza drużyna zwyciężyła u siebie beniaminka 3:0. Tym razem, potyczka nie była tak jednostronna.

Już pierwsza połowa pokazała, że gospodarze zawalczą o pełną pulę. W 28 minucie na prowadzenie wyprowadził ich Kacper Rybka. Do przerwy było 1:0. W drugiej odsłonie, rywal nie był skuteczny, a leszczynianie raz zdołali odpowiedzieć. Wyrównanie padło po golu samobójczym w 66 minucie. W kolejnych fragmentach, bramki już nie padły i spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

Nie był to wybitny sezon w wykonaniu podopiecznych Jędrzeja Kędziory. Ostatecznie z dorobkiem 52 punktów zajęli dopiero jedenaste miejsce w tabeli. Awans do III ligi wywalczyła Nielba Wągrowiec. Spadek do niższej klasy zanotowały: Zjednoczeni Trzemeszno, Olimpia Koło, Pinsel-Peter Krobianka Krobia i Sokół Pniewy.