Regularne starty celem MichelsenaNiesamowicie pasjonująco zapowiada się walka o miejsce w pierwszym składzie Fogo Unii. Swoje aspiracje, świetnym występem w piątkowym treningu punktowanym ze Startem Gniezno, zgłosił Mikkel Michelsen.

Urodzony w Nykobing Falster 19-latek, prezentował się naprawdę imponująco. Wyglądał na pewnego siebie, jeżdżąc u boku takiego asa, jak Nicki Pedersen. – Czuję się bardzo dobrze. Generalnie skupiłem się na testowaniu sprzętu, zarówno podczas czwartkowego treningu, jak i podczas piątkowego spotkania. Przespałem swój pierwszy start. Nie byłem jeszcze do końca spasowany z twardą i suchą nawierzchnią. Poza tym niefortunnym biegiem, wszystko funkcjonowało należycie – cieszy się utalentowany Duńczyk.
 
Sprawa walki o skład pozostaje otwarta. Dobry występ Michelsena przeciwko Startowi Gniezno, może dać mu szansę na pojawienie się w pierwszej siódemce na mecz I rundy Enea Ekstraligi z Włókniarzem Częstochowa. – Bardzo tego chcę. Piątkowym występem udowodniłem, że stać mnie na jazdę na wysokim poziomie. Mam nadzieję, iż jest to krok ku pierwszemu składowi. Byłbym szczęśliwy, gdybym regularnie mógł startować w leszczyńskim zespole – mówi pełen nadziei Mikkel.

Rozmawiał: Łukasz Kaczmarek