Real 64-sto zdominował maraton

W miniony weekend w Przybyszewie odbył się maraton MTB o Puchar Policyjnego Stowarzyszenia Sportowego Pozytywnie Zakręceni. Na koronnym dystansie triumfował Adam Adamkiewicz.

Kolarz Real 64-sto Leszno wyprzedził na mecie o 3 sekundy drugiego na tym dystansie Macieja Kasprzaka z Euro Bike Kaczmarek Electric Team. Na trzecim stopniu podium stanął Mikołaj Jurkowlaniec z Wrocławia, tracąc do najlepszych prawie 3 minuty.

Na dystansie Mini najlepszy okazał się Piotr Krysman z Kross Euro-Rower.pl. Trzy kolejne miejsca zajęli zawodnicy Real 64-sto Leszno: Wojciech Mizuro, Adam Ostryński i Przemysław Nalewaj. Trasę Junior najszybciej pokonał Jakub Mądry z Kąkolewa, również reprezentujący leszczyński Real 64-sto. Podczas zawodów prowadzono oddzielną klasyfikację dla służb policyjnych. Na starcie stanęło 9 policjantów, a najlepszy wśród nich był Tomasz Kołodryw.