Real 64-sto wysoko w Amber RoadW niedzielę w Gostyniu odbył się wyścig kolarski Amber Road. Jest to jedyny w Polsce wyścig polegający na drużynowej jaździe na czas amatorskich zespołów kolarskich. Dobrą szóstą lokatę zajęli reprezentanci Real 64-sto Bikefun Leszno.

Ekipy rywalizowały na dystansie 99 km. Start i meta umiejscowione były w Gostyniu. Trasa w ruchu otwartym przebiegała przez: Dolsk, Borek Wielkopolski, Pogorzelę, Pępowo i Krobię.

W Gostyniu stawiło się 48 zespołów z całego kraju. Każda z drużyn składała się z pięciu zawodników. Na mecie liczył się czas trzeciego.  I tak najlepszy okazał się zespół Timemasters Wlkp. Triumfatorzy niedzielnych zmagań wyprzedzili kolejno drużyny: TVT i Ravex Energy Saving Wrocław.

Bardzo dobrą, szóstą lokatę zanotowała leszczyńska ekipa Real 64-sto Bikefun w składzie: Robert Syc, Wojciech Mizuro, Bartosz Wujczak, Łukasz Kisło i Przemysław Najewaj. Trzy lokaty niżej upasował się zespół StrefaSportu.pl Leszno, w składzie: Maciej Richter, Paweł Wasiński, Przemysław Papież, Szymon Nowaczyk i Dariusz Drobniak. Pozostałe ekipy reprezentujące nasze miasto zajęły miejsca poza pierwszą dziesiątką.

Szczegółowe wyniki znajdą Państwo TUTAJ.

(dan)