Rajd Dziecka 31 majaAutomobilklub Leszczyński zaprasza wszystkich – młodych i starszych, rodziców z dziećmi, uczniów i osoby pracujące, mieszkańców całego regionu leszczyńskiego, którzy lubią dobrą zabawę z super atrakcjami do udziału w Rajdzie Dziecka, już 31 maja. 

Wystarczy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.
 
Tym razem zorganizowane zostaną dwie trasy – turystyczna i nawigacyjna. Obydwie będą polegały na przejechaniu trasy z Leszna do Rydzyny zgodnie z opisem oraz wykonaniu po drodze określonych zadań. Różnica polega na stopniu trudności. Uczestnikom, którzy wystartują w imprezie tego typu po raz pierwszy proponowany jest łatwiejszy opis trasy, natomiast tym bardziej doświadczonym – trudniejszy. Każdy będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności na zróżnicowanym poziomie i otrzymać nagrody w tych dwóch kategoriach.
 
Dodatkowa klasyfikacja będzie przeznaczona dla dzieci do 14 lat, dla których przygotowany zostanie szereg konkurencji sportowych o zróżnicowanym stopniu trudności.
 
Na wszystkich uczestników na mecie Rajdu w parku przyzamkowym w Rydzynie będzie czekało pyszne jedzenie oraz dodatkowe atrakcje – dmuchane zamki, wata cukrowa i wiele innych.
 
Sponsorami wydarzenia są: firma Renault Smektała, Miasto Leszno, Zamek w Rydzynie oraz firma Interbell.

Plan dnia:
9.00 – zbiórka w siedzibie Renault Smektała w Lesznie ul. Poznańska 6
9.30 – odprawa zawodników
10.00 – start pierwszej załogi
Ok. 13.00 – meta pierwszej załogi
Ok. 15.00 – zakończenie wydarzenia

(dan)