Raczyński przypomina o celu TęczyPrzegrany mecz z Artego Bydgoszcz znacznie oddalił szansę Tęczy na awans do pierwszej ósemki Ford Germaz Ekstraklasy. Trener leszczynianek przypominał jednak, że cele zespołu są zupełnie inne.

Zagraliśmy w tym meczu na tyle, na ile nas było dzisiaj stać. Chce pogratulować dziewczynom ambicji i woli walki. Indywidualności przeważyły jednak szale zwycięstwa na stronę Artego – ocenił szkoleniowiec naszych koszykarek.

Podczas środowego spotkania w hali Trapez nie brakowało nerwów. Udzialały się one szczególnie kibicom, którzy zdaje się mają dość porażek. Dariusz Raczyński przypomina, że celem na ten sezon jest utrzymanie. – Zgodnie z tym co sobie założyliśmy, wygraliśmy cztery spotkania z zespołami, z którymi bezpośrednio będziemy walczyć o utrzymanie. Świadomość, że walczymy o tą część ligi, a nie wyższą powinna dotrzeć do niektórych osób, które urządziły sobie dzisiaj szopkę za naszą ławką – podkreślił Dariusz Raczyński. – Ja rozumiem, że może być jakaś niechęć w stosunku do mnie, ale nie widzę powodu, dla którego należy obrażać zawodniczki – dodał.

Daniel Nowak