Raczyński dziękuje za miły prezentWspaniały urodzinowy prezent sprawiły swojemu trenerowi koszykarki Tęczy Leszno. Dariusz Raczyński po meczu z Artego nie krył zadowolenia.

Mecz z Bydgoszczą był ostatnim w tym sezonie spotkaniem w hali Trapez. W sobotę leszczynianki zmierzą się w Rawiczu z Widzewem Łódź. Powód? Po raz kolejny ten sam, czyli zajęta hala w Lesznie. Tym razem odbędą się na niej targi. – Ja się cieszę, że ten ostatni mecz na hali Trapez został zakończony takim wynikiem – podkreślał obchodzący urodziny, Dariusz Raczyński. 

Biorąc pod uwagę wszystkie trudności, które spotykały nas w tym sezonie, chciałem podziękowąć dziewczynom za to, co zrobiły. Praktycznie dzisiejszy mecz daje nam utrzymanie w Ekstraklasie, bez względu na wyniki dwóch ostatnich kolejek. Ich hart ducha pozwolił na to, że dzisiaj w dobrych humorach kończymy te zmagania – mówił tuż po meczu szkoleniowec miejscowych. 

Chce podziękować kibicom, którzy byli z nami i wszystkim tym, którzy pomagali klubowi. I jeszcze raz dziękuję tym nielicznym seniorkom, które zostały. Dziękuję, że w takim miłym dniu dla mnie, sprawiły mi prezent – zakończył. Po spotkaniu nie brakowało życzeń kierowanych do trenera Tęczy Leszno. Redakcja leszczynskisport.pl również się do nich przyłącza. Wszystkiego najlepszego trenerze.

Daniel Nowak