Punktów brak

Bez punktów pozostaje nasz leszczyński beniaminek. W sobotę piłkarze Polonii 1912 Leszno ulegli na własnym obiekcie LKS-owi Gołuchów w stosunku 0:1.

Pierwsze minuty należały do gospodarzy, którzy bardzo szybko wykreowali kilka dogodnych sytuacji. Niestety po raz kolejny sprawdziło się przysłowie, że niewykorzystane okazje się mszczą. W 13. minucie po samobójczej bramce Michała Skrzypczaka goście wyszli na prowadzenie. Jeszcze przed przerwą miejscowi starali się doprowadzić do wyrównania. Szans ku temu było pod dostatkiem, ale wynik nie uległ już zmianie.

Po zmianie stron tempo znacznie spadło, a zespół LKS Gołuchów skupił się głównie na destrukcji. W grze brakowało płynności, ale leszczynianie mogli doprowadzić do wyrównania. Niestety tego nie zrobili i mimo niezłego meczu nie zdobyli jakże upragnionych ligowych punktów. Ostatecznie Polonia 1912 Leszno przegrała na własnym obiekcie z LKS Gołuchów 0:1.