Punkt z niedosytem

Remisem zakończyła się sobotnia konfrontacja Kotwicy Kórnik z Polonią 1912 Leszno. Na pierwsze zwycięstwo leszczyński beniaminek wciąż musi zatem jeszcze poczekać.

Pierwsza połowa należała do gości. W 37. minucie piękną, zespołową akcję golem zakończył Karol Smoła. Kotwica wyrównała tuż po wznowieniu i po 47 minutach na tablicy wyników mieliśmy rezultat 1:1. Leszczynianie bliscy szczęścia byli chwilę później, ale okazje do ponownego objęcia prowadzenia niestety zmarnowali. W 53. minucie Karol Smoła trafił w poprzeczkę, a po chwili Michał Płocharczyk nie trafił w bardzo w dogodnej sytuacji.

Ostatecznie w meczu Kotwicy Kórnik z Polonią 1912 Leszno padł remis 1:1, a na konto gości trafił drugi ligowy punkt. Okazja do pierwszego w tym sezonie zwycięstwa będzie już w najbliższą sobotę. Podopieczni Karola Misia o godzinie 16:00 podejmą ostatnią w tabeli Wartę Miedzychód.