Pucharowa grupa śmierci w ŚwięciechowieW sobotę 15 stycznia w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Święciechowie odbędzie się półfinał Drużynowego Pucharu Polski w tenisie stołowym. Jest to etap wojewódzki turnieju. Oprócz gospodarzy, Błękitnych Niechłód, o awans powalczą zespoły ze Śmigla, Ostrzeszowa i Ostroroga. Początek o 11:00.

W Pucharze Polski w tenisie stołowym biorą udział drużyny z całego kraju. Zespoły pokonują kolejne szczeble turnieju i pną się ku ogólnopolskiemu finałowi. W sobotę (15 stycznia) Błękitni Niechłód będą gościć w sali w Święciechowie zespoły Polonii Śmigiel, Piasta Poprava Ostrzeszów oraz Majster Nałęczy Ostroróg. Stawką zmagań będzie miejsce w finale wojewódzkim Pucharu Polski.

Organizatorem turnieju są Błękitni Niechłód. Wstęp na imprezę będzie bezpłatny. Gospodarze zapewnią wszystkim fanom darmowy poczęstunek i ciepły napój. Wśród kibiców zorganizowana zostanie także loteria z nagrodami ufundowanymi przez partnerów klubu. Na facebookowym profilu Błękitnych będzie można śledzić także transmisję wideo na żywo.

Turniej w Święciechowie to istna grupa śmierci. Polonia Śmigiel będzie bronić wywalczonego przed rokiem tytułu najlepszej drużyny w Wielkopolsce. W wojewódzkim finale ekipa ze Śmigla pokonała Piasta Ostrzeszów, wcześniej okazując się lepszą od Nałęczy Ostroróg i Błękitnych Niechłód. Wszystkie te drużyny staną przed szansą do rewanżu.