Puchar dla Rawii Rawag

W rozegranym na stadionie lekkoatletycznym w Lesznie Pucharze Polski na szczeblu okręgowym, Rawia Rawag Rawicz pokonała Grom Wolsztyn 5:2.

Obie drużyny były nastawione na atak, stąd od samego początku wiele pracy mieli bramkarze. Pierwsza bramka padła po nieco ponad kwadransie gry dla Rawicza. Odpowiedź Wolsztyna była błyskawiczna i mieliśmy 1:1. Nie minęło kilika minut, a Rawia Rawag odzyskała prowadzenie. Grom nie zamierzał się jednak poddawać i ponownie wyrównał z rzutu karnego. Tuż przed przerwą, lider klasy okręgowej strzelił gola na 3:2. Drugą połowę lepiej zaczęli podopieczni Jerzego Radojewskiego, którzy szybko zadali dwa ciosy. Okazały się one zabójcze, bowiem IV-ligowiec już się nie podniósł. Do końca spotkania, nic się nie zmieniło i pogromcy Polonii 1912 Leszno, sięgnęli po trofeum, wygrywając finałowe starcie 5:2.