Przyjeżdża Stal Gorzów

TL Ubezpieczenia Stal Gorzów będzie kolejnym rywalem Real Astromal Leszno. Podopieczni Macieja Wieruckiego żółto-niebieskich podejmą w sobotę w hali Trzynastka.

Gorzowianie to jeden z faworytów tego sezonu i zdecydowany faworyt w starciu z Real Astromal Leszno. Rywale do Leszna przyjadą podrażnieni ostatnią, wyjazdową porażką z Ostrovią Ostrów Wielkopolski. To jedyna do tej pory przegrana Stali, która wcześniej pewnie wygrała trzy ligowe pojedynki.

Leszczynianie w ostatnim meczu w Trzynastce byli górą, ale tym razem o powtórzenie takiego rezultatu będzie bardzo trudno. Wszystkie oczy będą zwrócone na Jakuba Kruka. Doświadczony bramkarz, który powrócił do poważnego grania między słupkami z całą pewnością będzie miał dużo pracy. Chcąc myśleć o korzystnym wyniku Real Astromal musi poprawić również grę w ofensywie.

Czy podopieczni Macieja Wieruckiego będą w stanie sprawić nam miłą niespodziankę? O tym przekonamy się już w sobotę. Początek meczu o godzinie 18:00. Drzwi hali Trzynastka dla kibiców będą zamknięte, ale zmagania szczypiornistów będzie można oglądać za pośrednictwem internetu www.reczna.eu.