Przyjeżdża mocna WartaPrzed kolejnym wyzwaniem w tę sobotę stanie odmieniona Polonia 1912. Leszczynianie zmierzą się na własnym boisku z Wartą Międzychód.

Po kilku kolejkach można śmiało stwierdzić, że sezon nie będzie łatwy dla piłkarzy i jest przejściowy z naciskiem na spokojne utrzymanie. Zmiany przeprowadzone przed rozgrywkami w zespole dają się we znaki niemalże na każdym kroku. Młodzież nabiera doświadczenia. Pod nieobecność doświadczonych musi brać ciężar odpowiedzialności na swoje barki.

Do najbliższego meczu nasza drużyna przystąpi już z Wojciechem Bzdęgą, który nie mógł grać z powodu urazu w Dopiewie. Kontuzje nadal leczą Tomasz Wiśniewski i Damian Nowak starszy. Pod znakiem zapytania stoi także występ Damiana Nowaka młodszego. To z pewnością nie ułatwia zadania trenerowi Łukaszowi Koniecznemu. Wkraczający do pierwszego składu juniorzy pokazują, że drzemią w nich spore możliwości, ale czy młodzieńcza fantazja wystarczy do zwycięstwa?

W nadchodzącym starciu ponownie będą mogli sprawdzić się na tle rywala z wyższej półki. Za takiego można uznać międzychodzką Wartę. W ośmiu spotkaniach zdobyła 15 punktów i zajmuje w tabeli piąte miejsce. Co ciekawe, jeszcze nie zaznali goryczy porażki w delegacji, a ostatnio wywalczyli remis z liderem IV ligi, Victorią Września. Dotychczasowa forma gości sprawia, że są oni faworytem potyczki. Biało-czerwoni chcą jednak wreszcie wygrać u siebie po serii niepowodzeń.

Czy polonistów stać będzie na sprawienie miłej niespodzianki? Wszystko okaże się wkrótce. Początek zawodów tradycyjnie o godzinie 15:00. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na stadion.