Przerwać czarną serięPo serii spotkań wyjazdowych, na własne boisko wracają piłkarze. W nadchodzącą sobotę, Polonia 1912 Leszno zmierzy się z Wicherem Dobra.

Październik to z pewnością jeden z gorszych miesięcy dla klubu ze Strzeleckiej na przełomie ostatnich latach. Leszczynianie przegrali wszystkie trzy mecze ligowe, a także odpadli z rywalizacji o Puchar Polski. Bolą wszystkie porażki, ale w szczególności ta z ubiegłego weekendu, kiedy to podopieczni Waldemara Jędrusiaka zostali rozbici w Ostrzeszowie przez tamtejszą Victorię aż 6:1.

Niepowodzenia przyczyniły się do spadku w tabeli na dziesiąte miejsce. Sytuacja na papierze, nie wygląda jednak tak beznadziejnie. Poloniści tracą bowiem do piątej drużyny pięć punktów i w zanadrzu mają jeszcze do rozegrania jeden zaległy mecz w Kępnie. Jednakże, by myśleć o awansie na wyższe pozycje, należy niezwłocznie zacząć wygrywać i to od zaraz.

Okazją na przełamanie złej passy będzie starcie z Wicherem Dobra. Beniaminek IV ligi również nie zachwyca, ponieważ z 8 punktami jest obecnie dopiero trzynasty. Rywal zatem wydaje się być w zasięgu biało-czerwonych. Czy nasz zespół wróci na właściwe tory i odniesie zwycięstwo? Początek zawodów na stadionie lekkoatletycznym zaplanowano na godzinę 14:00. W imieniu organizatorów, serdecznie zapraszamy.

Łukasz Kaczmarek


PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPora na derby
Następny artykułTrapez znów otwarty