Przemek Pawlicki w finale MIMP



Zwycięstwem Bartosza Zmarzlika zakończył się jeden z półfinałów Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski na torze w Grudziądzu. Trzecie miejsce i awans do finału wywalczył żużlowiec Unii Leszno, Przemysław Pawlicki.

Do finału nie awansowali inni z leszczynian, Kamil Adamczewski i wypożyczony do Ostrovii Ostrów, Marcin Nowak. Zajęli odpowiednio ósme i dziesiąte miejsce.

Klasyfikacja półfinału MIMP w Grudziądzu:
1. Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów) (3,3,3,3,3) 15
2. Emil Pulczyński (Unibax Toruń) (2,3,2,3,3) 13
3. Przemysław Pawlicki (Unia Leszno) (3,3,3,3,t) 12
4. Mikołaj Curyło (Polonia Bydgoszcz) (2,1,2,3,2) 10
5. Adrian Osmólski (GTŻ Grudziądz) (2,2,1,2,2) 9+3
————————————–
6. Marcel Szymko (Lotos Wybrzeże Gdańsk) (3,1,3,2,0) 9+2 – rezerwowy
————————————–
7. Łukasz Cyran (GTŻ Grudziądz) (w,3,3,2,w) 8
8. Kamil Adamczewski (Unia Leszno) (1,2,w,1,3) 7
9. Marco Gaschka (PGE Marma Rzeszów) (3,2,w,w,2) 7
10. Marcin Nowak (Unia Leszno) (1,0,1,1,3) 6
11. Łukasz Przedpełski (Unibax Toruń) (0,2,2,2,w) 6
12. Oskar Ajtner-Gollob (BTS Bydgoszcz) (2,0,2,1,1) 6
13. Paweł Parys (Stal Gorzów) (0,1,1,0,2) 4
14. Radosław Małuch (Victoria Piła) (1,w,0,0,1) 2
15. Karol Jóźwik (Polonia Bydgoszcz) (1,w,t,1,w) 2
16. Bartosz Pietrykowski (Unibax Toruń) (0,0,0,0,d) 0
17. Karol Szychowski (GTŻ Grudziądz) (d) 0
18. Paweł Przedpełski (Unibax Toruń) (w) 0

Bieg po biegu:
1. (67,82) Szymko, Osmólski, Małuch, Cyran (w/u)
2. (67,55) Pawlicki, Pulczyński, Adamczewski, Ł.Przedpełski
3. (66,29) Zmarzlik, Curyło, Jóźwik, Parys
4. (67,54) Gaschka, Ajtner-Gollob, Nowak, Pietrykowski
5. (66,43) Pawlicki, Osmólski, Parys, Ajtner-Gollob
6. (67,57) Pulczyński, Gaschka, Małuch (w/u), Jóźwik (w/u)
7. (66,49) Zmarzlik, Adamczewski, Szymko, Nowak
8. (68,73) Cyran, Ł.Przedpełski, Curyło, Pietrykowski
9. (67,29) Zmarzlik, Pulczyński, Osmólski, Pietrykowski
10. (66,95) Pawlicki, Curyło, Nowak, Małuch
11. (68,65) Szymko, Ł.Przedpełski, Parys, Gaschka (w/u)
12. (69,59) Cyran, Ajtner-Gollob, Szychowski (d/3) (Jóźwik – t/w), Adamczewski (w/u)
13. (67,13) Curyło, Osmólski, Adamczewski, Gaschka (w/u)
14. (67,27) Zmarzlik, Ł.Przedpełski, Ajtner-Gollob, Małuch
15. (67,88) Pawlicki, Szymko, Jóźwik, Pietrykowski
16. (67,77) Pulczyński, Cyran, Nowak, Parys
17. (69,52) Nowak, Osmólski, Ł.Przedpełski (w/u), Jóźwik (w/u)
18. (69,23) Adamczewski, Parys, Małuch, Pietrykowski (d/start)
19. (68,43) Pulczyński, Curyło, Ajtner-Gollob, Szymko
20. (68,57) Zmarzlik, Gaschka, P.Przedpełski (w/2min) (Pawlicki – t/w), Cyran (w/u)

Bieg dodatkowy o piąte miejsce:
21. Osmólski, Szymko

Łukasz Kaczmarek