Przeciętny występ Kaczmarka



Daniel Kaczmarek wział udział w piątkowym finale Brązwego Kasku, który rozegrano w Lublinie. Młodzieżowiec Byków z 7 punktami został sklasyfikowany na 11. miejscu.

Wyniki:
1. Adrian Cyfer (Stal Gorzów) – (3,3,3,3,3) 15
2. Krystian Pieszczek (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – (3,3,2,3,3) 14
3. Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik) – (2,2,2,3,2) 11+3
4. Paweł Przedpełski (Unibax Toruń) – (2,3,3,T,3) 11+2
5. Adrian Gała (Carbon Start Gniezno) – (1,2,2,2,3) 10
6. Sebastian Niedźwiedź (Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz) – (0,3,1,3,1) 8
7. Łukasz Kaczmarek (Stal Gorzów) – (0,2,3,2,1) 8
8. Rafał Karczmarz (Stal Gorzów) – (3,1,1,2,1) 8
9. Marcin Nowak (GKM Grudziądz) – (1,1,2,2,2) 8
10. Hubert Łęgowik  (KantorOnline ViperPrint Włókniarz Częstochowa) – (1,2,3,1,0) 7
11. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno) – (3,1,0,1,2) 7
12. Alex Zgardziński (SPAR Falubaz Zielona Góra) – (T,0,1,1,2) 4
13. Bartosz Bietracki (Polonia Bydgoszcz) – (2,0,1,0,0) 3
14. Krystian Rempała (PGE Marma Rzeszów) – (2,0,0,0,D) 2
15. Dominik Kossakowski (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – (0,1,0,1,0) 2
16. Mateusz Wieczorek (KSM Krosno) – (1,0) 1
17. Arkadiusz Madej (KMŻ Lublin) – (0,0,0,0,1) 1

Bieg po biegu:
1. D. Kaczmarek, K. Rempała, M. Wieczorek, A. Madej
2. R. Karczmarz, K. Woryna, M. Nowak, Ł. Kaczmarek
3. K. Pieszczek, P. Przedpełski, A. Gała, S. Niedźwiedź
4. A. Cyfer, B. Bietracki, H. Łęgowik, D. Kossakowski
5. K. Pieszczek, K. Woryna, D. Kaczmarek, B. Bietracki
6. A. Cyfer, A. Gała, M. Nowak, A. Zgardziński
7. S. Niedźwiedź, Ł. Kaczmarek, D. Kossakowski, A. Madej
8. P. Przedpełski, H. Łęgowik, R. Karczmarz, K. Rempała
9. H. Łęgowik, M. Nowak, S. Niedźwiedź, D. Kaczmarek
10. P. Przedpełski, K. Woryna, A. Zgardziński, D. Kossakowski
11. A. Cyfer, K. Pieszczek, R. Karczmarz, A. Madej
12. Ł. Kaczmarek, A. Gała, B. Bietracki, K. Rempała
13. A. Cyfer, Ł. Kaczmarek, D. Kaczmarek, M. Wieczorek
14. S. Niedźwiedź, R. Karczmarz, A. Zgardziński, B. Bietracki
15. K. Woryna, A. Gała, H. Łęgowik, A. Madej
16. K. Pieszczek, M. Nowak, D. Kossakowski, K. Rempała
17. A. Gała, D. Kaczmarek, R. Karczmarz, D. Kossakowski
18. K. Pieszczek, A. Zgardziński, Ł. Kaczmarek, H. Łęgowik
19. P. Przedpełski, M. Nowak, A. Madej, B. Bietracki
20. A. Cyfer, K. Woryna, S. Niedźwiedź, K. Rempała (D)

Bieg dodatkowy o miejsca 3-4:
21. K. Woryna, P. Przedpełski

Piotr Walkowiak